P1330027.JPG
Uczennice – Kinga Hamela i Julia Nikodem z klasy IV Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych uczestniczyły w dwudniowym, niezwykłym wydarzeniu kulinarnym w Akademii Inspiracji MAKRO w Krakowie. Udział w przedsięwzięciu dziewczyny zagwarantowały sobie dzięki podwójnej wygranej w czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu kulinarnego Wyzwanie MAKRO Chefa.

Czytaj dalej

DSCF4145.JPG
11 listopada to dla Polaków ważny dzień – Narodowe Święto Niepodległości. Upamiętnia ono odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918r., po 123 latach zaborów.

Czytaj dalej

IMG_20191107_090750.jpg
Wraz z początkiem listopada Wychowawcy Internatu – Łukasz Łukasiewicz, Katarzyna Kryńska oraz Łukasz Rejek – wraz z wychowankami przebywającymi na kursie III stopnia w zawodach Stolarz, Cukiernik oraz Piekarz wybrali się na cmentarz parafialny w Szydłowcu.

Czytaj dalej

„Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!” – pod takim hasłem odbywała się tegoroczna akcja „Sprzątanie Świata – Polska 2019″.
Celem tegorocznej edycji było podejmowanie działań, dzięki którym nauczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i będziemy stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami.

Czytaj dalej