Ho! Ho! Ho!
Magiczne Mikołajki w naszej szkole

Chociaż za oknami brak śniegu 6 grudnia naszą szkołę przepełniła mikołajkowa radość. Wszystko to za sprawą św. Mikołaja i jego wspaniałej ekipy, którzy odwiedzili uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.

Każdy kto chciał, ubrał się na czerwono, założył mikołajową czapkę lub inny świąteczny gadżet i to wszystko na cześć Świętego Mikołaja. W szkole panowała niesamowita atmosfera. Wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył świąteczny nastrój.

Mikołajki w naszej szkole to nie tylko okazja do rozluźnienia atmosfery podczas zajęć, to także szansa, by poprawić nastrój sobie i innym. Było  to możliwe dzięki mikołajkowym smakołykom i kawie przygotowanym przez uczniów, które można było kupić  w czasie przerw.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zakup cukierków dla całej społeczności uczniowskiej.

Szkoda, że mikołajki są tylko raz w roku !

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego