„Uśmiech jest jednym z najbardziej mądrych i szczerych wyrazów twarzy.” – Charles Darwin.  

Dzień pełen uśmiechu i pozytywnych emocji, spędzili uczniowie naszej szkoły wśród uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Szydłowcu.  

W dniu 1 marca uczniowie klasy 3BWA (fryzjer) oraz 2TUF zadbali o wizerunek uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Szydłowcu. 

Na zaproszenie pani Pauliny Bieleckiej Durlik – psycholożki WTZ, uczniowie klasy 3BWA (fryzjer) oraz 2TUF uczestniczyli w projekcie WTZ pod hasłem “Wiosna, Wiosna Ach to Ty…”. Celem projektu była integracja uczniów ZS im. KOP z osobami z niepełnosprawnościami. Pod opieką Anny Podlewskiej – nauczyciela fryzjerstwa oraz Ewy Przygodzkiej Erbel – pedagoga szkolnego, uczniowie zadbali o wizerunek uczestników. Ułożenie fryzur z elementem wiosennym, strzyżenie włosów oraz współpraca z profesjonalistami podczas wykonywania makijażu, przyniosła mnóstwo radości zarówno uczestnikom WTZ jak i młodym adeptom fryzjerstwa.  

Wsparcia w zakresie strzyżeń męskich udzieliła uczniom absolwentka naszej szkoły Natalia Głuch, za co Serdecznie Dziękujemy!