Szkolenie Blum

Na nasze zaproszenie 14 marca 2024r. panowie Michał Mikołajczuk i Błażej Lasota eksperci z firmy Blum gościli w murach naszej szkoły. Blum jest to światowy lider w produkcji okuć meblowych. Produkty firmy są synonimem trwałości i jakości oraz podnoszą komfort ruchu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, ale przede wszystkim w kuchni. Uczniowie naszej szkoły – stolarze Szkoły Branżowej wzięli udział w prelekcji oraz szkoleniu przeprowadzonym przez przedstawicieli firmy na temat okuć meblowych stosowanych w meblarstwie produkowanych przez firmę Blum. Biorąc udział w wykładzie nasi stolarze mieli niepowtarzalna szansę na zdobycie wiedzy dotyczącej najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w systemach zawiasów, szuflad, prowadnic, organizacji wewnętrznej do szuflad, technologii ruchu. W drugiej części spotkania odbyła się część praktyczna szkolenia.

Ireneusz Tarka